Πέμπτη, 13 Μαΐου

ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΗΜΟΥ– ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: 23923 30045 από 8πμ. – 2μμ.

Αρχική ΟΡΓΑΝΩΣΗ Νομικά Πρόσωπα Σχολικές Επιτροπές

Σχολικές Επιτροπές

Τακτικά μέλη

  1. Καρύδας Θεοφάνης, Πρόεδρος
  2. Ζαβέρκος Αντώνιος, Δημοτικός Σύμβουλος, Αντιπρόεδρος
  3. Παπακώστας Δημήτριος, Δ/ντής Δημοτικού Σχολείου Αγγελοχωρίου
  4. Μάγνη Τσιπούρα Ευαγγελία, Δ/ντρια 1ου Δημοτικού Σχολείου Επανομής
  5. Τσέλιου Χαρίκλεια, Προϊσταμένη του 2ου Νηπιαγωγείου Περαίας
  6. Ευγενίδου Βενετία, εκπρόσωπος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 5ου Δημοτικού Σχολείου Περαίας.
  7. Παπαδοπούλου Δέσποινα, δημότισσα
  8. Αργυριάδου Ανθούλα, δημότισσα
  9. Δασκαλάκη Μαρία, δημότισσα
  10. Ακτσελή Μάρθα, δημότισσα
  11. Κοριτσίδης Ιωάννης, Τοπικός Σύμβουλος

Αναπληρωματικά μέλη

  1. Δημόπουλος Πασχάλης, Δ/ντής 4ου Δημοτικού Σχολείου Περαίας
  2. Καλαμπούκας Ηλίας Δ/ντής Δημοτικού Σχολείου Μεσημερίου
  3. Μαγκριώτου Ευτυχία-Νηπιαγωγός-Προϊσταμένη του Νηπιαγωγείου Κερασιάς
  4. Ιωαννίδης Σάββας, εκπρόσωπος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 5ου Δημοτικού Σχολείου Περαίας
  5. Ζηφκοπούλου Σοφία, Δημοτική Σύμβουλος
  6. Πάλλας Αθανάσιος, δημότης
  7. Κουσούνη Δέσποινα, δημότισσα
  8. Σακκάς Γρηγόριος, δημότης
  9. Γωνίδα Μαριάννα, δημότισσα
  10. Καραγκιόζης Γεώργιος, δημότης
  11. Μώραλη Κωνσταντίνα, Δημοτική σύμβουλος
Ονοματεπώνυμο υπευθύνου Διεύθυνση Τηλέφωνο Υπηρεσία
Καρύδας Θεοφάνης Πρόεδρος 28ης Οκτωβρίου 16 Επανομή Τ.Κ. 57500 2392330106 Σχολική Επιτροπή Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης

Τακτικά μέλη

  1. Ζηφκοπούλου Σοφία, Δημοτική Σύμβουλος, Πρόεδρος
  2. Χατζηχριστοφή Αικατερίνη, Δημοτική Σύμβουλος, Αντιπρόεδρος
  3. Πασχαλιάς Δημήτριος, Δημοτικός Σύμβουλος
  4. Βουζίκα Ζωή, δημότισσα
  5. Καζάκης Αντώνιος, δημότης
  6. Καραπουλουτίδης Κωνσταντίνος, δημότης
  7. Σαρβάνης Δημόκριτος, δημότης
  8. Σικοβάρης Αντώνιος, δημότης
  9. Μητρούδη Ελένη, δημότισσα
  10. Νικολαΐδου Ελένη, Δ/ντρια ΕΠΑΛ Επανομής
  11. Καραγιάννη Μορφούλα, Δ/ντρια 2ου Γυμνασίου Περαίας
  12. Ελευθέρογλου Μιχάλης, εκπρόσωπος Μαθητικής κοινότητας ΕΠΑΛ Επανομής
  13. Σουλτογιάννη Μαρία ,εκπρόσωπος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 2ου ΓΕΛ Θερμαϊκού 

Αναπληρωματικά μέλη

  1. Καρύδας Θεοφάνης, δημότης
  2. Κοριτσίδης Ιωάννης, Τοπικός Σύμβουλος
  3. Σακκάς Γρηγόριος, δημότης
  4. Γωνίδα Μαριάννα, δημότισσα
  5. Αργυριάδου Ανθούλα, δημότισσα
  6. Ακτσελή Μάρθα, δημότισσα
  7. Οικονομίδου Πηνελόπη, δημότισσα
  8. Μώραλη Κωνσταντίνα, Δημοτική Σύμβουλος
  9. Νεγρεπόντη Αικατερίνη, δημότισσα
  10. Βαλσαμάς Κωνσταντίνος, Δ/ντης 1ου ΓΕΛ Θερμαϊκού
  11. Γεροβασιλείου Χρήστος Δ/ντης Λυκείου Ν. Μηχανιώνας
  12. Μουρατίδης Αλέξανδρος, εκπρόσωπος της μαθητικής κοινότητας του ΕΠΑΛ Επανομής
  13. Πριμεράκης Κωνσταντίνος, Δημοτικός Σύμβουλος
Ονοματεπώνυμο υπευθύνου Διεύθυνση Τηλέφωνο Email Υπηρεσία
Ζηφκοπούλου Σοφία, Πρόεδρος 28ης Οκτωβρίου 16 Επανομή Τ.Κ. 57500 2392330108 gr.paideias@3025.syzefxis.gov.gr Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης